Bemutatkozunk

A Zöld-híd Halasi Környezetvédők Egyesület létrejötte és tevékenysége 2009. május 26-án kezdődött Kiskunhalason.

Először civil csoportként tevékenykedtünk, majd 2013 január óta egyesületként működünk.

Egyesületünk szívügyének tartja a környezetvédelmet, városi szintű összefogással igyekszik tenni érte. Jövőképet, példát mutatunk a gyermekeknek az óvodától középiskoláig, valamint szüleiknek, a felnőtteknek, civil szervezeteknek.

Folyamatos fejlődést, szemléletformálást, élményeket, hatékony együttműködést biztosítunk minden csapattag, támogató, partner és az érdeklődő lakosság számára. Egyesületünk tágabb értelemben foglalkozik a természet és az épített környezet védelmével. Új szemléletmódot kialakítva igyekszünk tevékenykedni, A hangsúly a környezet szépítésén és védelmén, a szemléletformáláson, a fenntarthatóságon, az összefogáson van. A megvalósításban komplexitásra, hídszemléletre törekszünk. Az alkotást, egy folyamat véghezvitelét, a kreativitást helyezzük előtérbe.

Tudatosabban, hatékonyabban együttműködve lehet színvonalas eredményeket elérni és így a Zöld-híd Egyesület a helyi környezetkultúra forrásává, mintájává válhat.

Tagjaink

Pedagógusok, vállalkozók, cégek munkavállalói, a média munkatársa – kis létszámú, lelkes, a környezetvédelem iránt elkötelezett csapat.

Partnereink

Az ökoiskolák, a zöld óvodák, Kiskunhalas Város Önkormányzata, a kulturális, oktatási és egyéb intézmények, civil szervezetek, lakosság.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás